+380 (98) 739 70 93 vozniuk.advokat@gmail.com

Андрій Вознюк є керуючим партнером та співзасновником АО «Вознюк і Туровський»

Кар’єру юриста розпочав ще з перших курсів навчання як помічник юриста, мав досвід роботи юрисконсультом на підприємстві, був помічником адвоката у кримінальній та судовій практиці. В 2019 році отримав статус адвоката.

До його спеціалізації відноситься захист та представництво клієнтів на всіх етапах кримінального судочинства: як під час досудового розслідування так і в суді. Зокрема, щодо злочинів, які відносяться до сфери економічних, службових та корупційних, так званих White collar crime. Також, він має значний досвід в веденні судових справ.
Андрій Вознюк успішно здійснює захист осіб і бізнесу від кримінального переслідування та супровід господарської діяльності підприємств. Найчастіше бере участь під час проведення обшуків, допитів та обрання запобіжних заходів в суді, участі в розгляді кримінальних справ по суті.

Основна спеціалізація: кримінальні справи, що стосуються зловживання владою або службовим становищем (ст.364 Кримінального кодексу України) та привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ст.191 Кримінального кодексу України).

Статті